Van 17 tot en met 20 november neemt Sint-Trudo deel aan de Week van de Ouderen, een jaarlijks initiatief van de Vlaamse Ouderenraad. Tijdens deze week zetten we onze oudere en geriatrische patiënten graag extra in de kijker met enkele warme en kleinschalige activiteiten.
De Week van de Ouderen vraagt aandacht voor het welzijn en de leefwereld van ouderen. In Sint-Trudo sluiten we hier graag bij aan. Vanuit onze visie op mensgerichte zorg bieden onze teams deze week extra momenten van rust, plezier en verbondenheid voor onze opgenomen oudere patiënten.
Wat staat er op het programma?
- Maandag 17 november – Filmnamiddag
Een gezellige start van de week met de film Hector, de klassieker van Stijn Coninx en Urbanus voor alle oudere patiënten.
- Dinsdag 18 november – Beweegmoment
Op de geriatrische afdelingen zorgen de kinesitherapeuten en ergotherapeuten voor een toegankelijk beweegmoment.
- Woensdag 19 november – Café Chantant
Muziek verbindt. Tijdens het Café Chantant genieten onze oudere patiënten en hun familie van een namiddag met meezingers en gezelligheid.
- Donderdag 20 november – Dierenplezier
In het huisdierenpaviljoen beleven de opgenomen geriatrische patiënten warme en ontspannende momenten dankzij de therapiedieren van Therapiedier vzw.
Deze activiteiten zijn bedoeld voor onze opgenomen oudere patiënten en worden in samenwerking met de betrokken afdelingen georganiseerd. Ben je/Is je familielid opgenomen in ons ziekenhuis tijdens deze week, vraag het op de afdeling als je wil deelnemen.