Verpleegafdelingen

Onze afdelingen hebben elk hun eigen specialisatie en bestaan uit vaste teams van deskundige verpleeg- en zorgkundigen. Zij worden opgedeeld in vijf clusters: vrouw & kind, kritische diensten, heelkundige diensten, inwendige diensten en medisch-technische diensten. De hoofdverpleegkundige is het centrale aanspreekpunt op de afdeling die het team aanstuurt en eventuele vragen kan beantwoorden over de werking van de afdeling.

VROUW & KIND

Materniteit familie vrouw & kind

Kinderafdeling (verpleegafdeling D2)

Ligging: blok D, 2de verdieping - vanuit de inkomhal turquoise kleur volgen

Tel.: 011 69 97 90

Hoofdverpleegkundige

Anouck Claes hoofdverpleegkundige pediatrie

Anouck Claes

Materniteit (H1)

Ligging: blok H, 1ste verdieping - vanuit de inkomhal roze kleur volgen

Tel.: 011 69 98 40

Christina Cardinaels hoofdvroedvrouw materniteit

Christina Cardinaels

HEELKUNDIGE DIENSTEN

rapid recovery orthopedie

Heelkundig dagziekenhuis

Ligging: blok G, 4de verdieping – vanuit de inkomhal gele kleur volgen 

Tel.: 011 69 98 90

Tamara Lefevre

Tamara Lefevre

Orthopedische heelkunde (verpleegafdeling F1)

Ligging: blok F, 1ste verdieping – vanuit de inkomhal paarse kleur volgen

Tel.: 011 69 98 00

Mieke Vanheers

Mieke Vanheers

Gespecialiseerde heelkunde (verpleegafdeling I1)

Ligging: blok I, 1ste verdieping – vanuit de inkomhal oranje kleur volgen

Tel.: 011 69 98 20

Nicky Hasevoets

Nicky Hasevoets

Verpleegafdeling F2 (inwendige/heelkunde)

Ligging: blok F, 2de verdieping – vanuit de inkomhal paarse kleur volgen

Tel.: 011 69 98 10

Fabienne Engelbos hoofdverpleegkundige

Fabienne Engelbos

INWENDIGE DIENSTEN

geriatrische zorg

Inwendig en geriatrisch dagziekenhuis

Ligging: blok E, 3de verdieping – vanuit de inkomhal bruine kleur volgen

Tel.: 011 69 97 80

Erika Cauberg hoofdverpleegkundige geriatrisch dagziekenhuis

Erika Cauberg

Floor Ruelens hoofdverpleegkundige

Floor Ruelens

Verpleegafdeling D30 (geriatrie)

Ligging: blok D, 3de verdieping – vanuit de inkomhal gele kleur volgen

Tel.: 011 69 97 00

Luk Jansen hoofdverpleegkundige geriatrie

Luk Jansen

Verpleegafdeling Z3 (geriatrie)

Ligging: blok D, 3de verdieping – vanuit de inkomhal turquoise kleur volgen

Tel.: 011 69 98 60

Jan Vanhaeren hoofdverpleegkundige geriatrie

Jan Vanhaeren

Verpleegafdeling I2 (ortho-geriatrie)

Ligging: blok I, 2de verdieping – vanuit de inkomhal oranje kleur volgen

Tel.: 011 69 97 70

Erna Vansimpsen hoofdverpleegkundige geriatrie

Erna Vansimpsen

Verpleegafdeling G2 (oncologie)

Ligging: blok G, 2de verdieping – vanuit de inkomhal gele kleur volgen

Tel.: 011 69 97 30

Floor Ruelens hoofdverpleegkundige

Floor Ruelens

Verpleegafdeling G30 (neurologie)

Ligging: blok G, 3de verdieping – vanuit de inkomhal gele kleur volgen

Tel.: 011 69 97 10

Sofie Vreven hoofdverpleegkundige verpleegeenheid G30

Sofie Vreven

Verpleegafdeling G1

Ligging: blok G, 1ste verdieping – vanuit de inkomhal gele kleur volgen

Deze afdeling is enkel operationeel wanneer de nood er is om extra bedden te kunnen aanbieden.

KRITISCHE DIENSTEN

operatiekwartier chirurg

Intensieve zorgen (F3)

Ligging: blok F, 3de verdieping – vanuit de inkomhal paarse kleur volgen

Tel.: 011 69 98 88

sofie Vanwing hoofdverpleegkundige intensieve zorgen

Sofie Vanwing

Operatiekwartier

Ligging: blok F, 4de verdieping – vanuit de inkomhal paarse kleur volgen

Tel.: 011 69 94 40

Veronique Terranova diensthoofd operatiekwartier

Veronique Terranova

Yannic Toelen hoofdverpleegkundige operatiekwartier

Yannic Toelen

Spoedgevallen

Ligging: blok C, gelijkvloers – vanuit de inkomhal rode kleur volgen

Tel.: 011 69 93 33

Geert Berden hoofdverpleegkundige

Geert Berden

Gert Plevoets hoofdverpleegkundige

Gert Plevoets

MEDISCH-TECHNISCHE DIENSTEN

CT scan radiologie

Dialysecentrum

Ligging: blok B, gelijkvloers – vanuit de inkomhal donkerblauwe kleur volgen

Tel.: 011 69 92 66

Minnie Geraerts hoofdverpleegkundige

Minnie Geraerts

Fysische geneeskunde en revalidatie

Ligging: blok A, gelijkvloers – vanuit de inkomhal felblauwe kleur volgen

Tel.: 011 69 93 67

Vanessa Vleugels

Vanessa Vleugels

SP-revalidatie (Z2)

Ligging: blok D, 2de verdieping – vanuit de inkomhal turquoise kleur volgen

Tel.: 011 69 97 50

Fitore Bajrami SP-revalidatie

Fitore Bajrami

Labo klinische biologie

Ligging: blok D, 1ste verdieping – vanuit de inkomhal turquoise kleur volgen

Tel.: 011 69 92 50

Martijn Vuerstaek diensthoofd klinisch labo

Martijn Vuerstaek

Nucleaire geneeskunde

Ligging: blok B, gelijkvloers – vanuit de inkomhal donkerblauwe kleur volgen

Tel.: 011 69 93 00

Wouter Daenen dienstverantwoordelijke nucleaire geneeskunde

Wouter Daenen

Patiëntenbegeleiding

Ligging: blok I, 3de verdieping – vanuit de inkomhal oranje kleur volgen

Tel.: 011 69 91 52

Sofie Melotte diensthoofd patiëntenbegeleiding

Sofie Melotte

Radiologie

Ligging: blok A, gelijkvloers – vanuit de inkomhal felblauwe kleur volgen 

Tel.: 011 69 92 75

Sander Ombelets diensthoofd radiologie

Sander Ombelets